• Školská zábava 18.2.2023

• Po dlhšej prestávke sme obnovili tradíciu školských spoločenských podujatí. Zvolili sme štýl školskej zábavy a 1. ročník vyšiel vynikajúco. Ďakujeme krásne organizátorovi - Rade školy pri ZŠ s MŠ Pernek a všetkým Vám, ktorí ste darovali ceny do tomboly, Vám, ktorí ste boli nápomocní pri jej organizácii a Vám, účastníci zábavy. Vytvorili ste fantastickú atmosféru, ktorá iskrila pozitívnou energiou. Veríme, že toto stretnutie sa stane prvým z mnohých ďalších.

• Vyhlásenie o poskytnutí 2% DANE

srdečne Vám ďakujeme za 2% dane, darované v uplynulom roku. Pomáhate nám tým skvalitňovať výchovno – vzdelávací proces v našej škole. I v tomto roku sa na Vás obraciame s prosbou o venovanie 2% dane, za ktoré Vám budeme i s našimi deťmi veľmi vďační.

• do 15.2.2023 požiadate svojho zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo „Potvrdenie o zaplatení dane“
            • stiahnite si tlačivo „Vyhlásenie“, v ktorom sú už vyplnené naše údaje /príloha/ a vypíšte do neho Vaše osobné údaje

Postačí, ak nám vyplnené tlačivo  „Vyhlásenie“  spolu s „Potvrdením od zamestnávateľa“ doručíte do školy osobne – po dohode alebo vhodíte do schránky na školskej bráne, či zašlete poštou do 26.4.2023.

Eventuálne, obe tieto tlačivá doručíte do 30.4.2023 na príslušný daňový úrad podľa Vášho bydliska.

Tlačivo s našimi údajmi si môžete stiahnuť kliknutím na tento odkaz - Vyhlasenie_2023___2__dane.pdf